Wake love Konstancin | WakePark Konstancin-Jeziorna | TEAM
10769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10769,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nasza kadra to miłośnicy sportów ekstremalnych, doświadczeni instruktorzy zarowno letnich, jak i zimowych zajawek. Ekipa Wake Love to pozytywnie nastawieni ludzie, którzy zawsze udzielą cennych wskazówek podczas treningu na wodzie nie tylko początkującym, ale również dla tych, którzy pływają juz kilka sezonów. Gwarantujemy progres i dobrą zabawę.

JACO…

Kiedyś zabiegany całymi dniami korpoludek, obecnie multideskowy instruktor sportów wodnych i zimowych.

300 dni w roku na jego nogach jest jakaś decha. Na zajawie i z pasją prowadzi szkolenia zarażając przy tym każdego, kto spróbuje swoich sił na wodzie lub śniegu. W wolnych chwilach podróżuje swoim busikiem, miłośnik vanlife

PAWEŁ…

Współorganizator Wake Love , miłośnik sportów ekstremalnych. W pracy „na etacie” również związany ze sportem. Propagator sportowego stylu życia zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Instruktor snowboardu , wakeboardu , tenisa , rolek i deskorolki . Organizator wielu sportowych eventow w cały kraju .

ALEX…

Wyluzowany gość, dla którego najważniejsza jest zajawa! Największą ma do sportów ekstremalnych i chętnie zaraża nią swoich podopiecznych.

Zimą instruktor snowboardu, latem wakeboardu a w międzyczasie lubi polatać z zakrętarką przy eventach sportowych. Po ciekawej sesji na stoku/wodzie nie odmówi wyjścia na imprezę!

MONIA…

Na co dzień pełnoetatowa mama żywiołowych bliźniąt , lubiąca spędzać aktywnie czas z rodzina , dlatego Wake Love traktuje jak swoje miejsce na ziemi . Uwielbia wszystkie sporty związane z „deską” w szczególności snowboard i wakeboard.

NATALKA…

Najmłodsza z teamu. Chętnie udziela wskazówek i służy pomocą wszystkim , którzy chcą nauczyć sie wakeować. Zamiłowaniem do wakeboardu zaraziła się od starszego brata a potem już poszło…

Swoją przygodę z wakeboardingiem rozpoczęła w wieku 12 lat . Snowboard i wakeboard to jej ulubione sporty.

ANIA…

Nasz pomocnik w pracach biurowych oraz podczas eventów. Na wakeu pływa od niedawna ale z każdą sesją na wodzie łapie coraz wiekszą zajawę.

Na etacie przyszła Pani dr fizjoterapii, wiec da Wam dobre rady jak się skutecznie rozgrzać, żeby nie nabawić się kojtuzji. Zawsze uśmiechnięta, tryska pozytywną energią. Uwielbia pracę z dziećmi.